Materac Relax Comforteo

  • Dodaj recenzję:
  • Czas realizacji: 1-7 dni
  • szt.
  • 847,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

 

Polecany ze względu na świetną sprężystość, połączoną z przyjemną miękkością. Materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając znakomite podparcie dla kręgosłupa

Relax to materac, którego strukturę stanowi połączenie sprężyn kieszeniowych (262 szt./m2) – działających niezależnie od siebie. Tworzą one 7 stref o zróżnicowanej twardości, co wydatnie przyczynia się do zdrowego snu i komfortowego wypoczynku. Ponadto sprężyny kieszeniowe zapewniają użytkownikowi dużą liczbę punktów podparcia, a to z kolei przekłada się na równomierne rozłożenie ciężaru ciała i eliminowanie nieprzyjemnego ucisku na mięśnie i skórę..

 

Konstrukcja materaca została wzbogacona o warstwę innowacyjnej pianki termoelastycznej, która doskonale przylega do kształtu sylwetki dając wrażenie delikatnego „otulania”. Potęguje to efekt redukcji ucisku na naczynia krwionośne i przez to zapewnia znacznie lepsze dotlenienie mięśniom i skórze.

 

Materac Relax występuje w pokrowcu Aero, który zwiększa przewiewność materaca. Zamek błyskawiczny na całym obwodzie. Pokrowiec można prać w temp. do 60 st. C. Polecany szczególnie osobom mającym problemy ze spaniem lub odczuwającym częste bóle pleców, a także seniorom.

 

Pokrowcem podstawowym dla tego materaca jest  pokrowiec Aero pikowany 200g/m², wzór pikowania „cegiełka”.

 

Zalety materaca: 

sprężyny kieszeniowe, 7-polowe, 262 szt./m2

nowoczesna technologicznie pianka termoelastyczna 3 cm

pianka poliuretanowa 2 cm

wysokość materaca ok. 19 cm

wersja podstawowa: w pokrowcu Aero pikowany 200g/m², wzór pikowania „cegiełka”